23 maja 2013

Zestaw pędzli Sunshade Minerals

Po dłuższej nieobecności, wracam na bloga. Dużo przez ten czas się działo, ale na szczęście wszystko wraca do normy.

Dużo ostatnio podróżuje, dlatego potrzebowałam pędzli do makijażu, które mogę wszędzie ze sobą zabrać. Nie jestem zwolenniczką gotowch zestawów, wolę sama kompletować potrzebne mi pędzle. Na zestwa Sunshade Minerals trafiłam przypadkiem buszując po Allegro. Zachęciła mnie niska cena i dużo pozytywnych opini w sieci. I tak o to stałam się posiadaczką tych pędzli.


Pędzle zapakowane są w lniane etui. Posiadają włosie syntetyczne i rączki z bambusa. Dodatkowo każdy pędzel jest osobno zapakowany w folie.


Zestaw zawiera siedem pędzli: do pudru, różu, owalnie ścięty do oczu, pędzel do cieniowania powieki, skośny do brwi, do malowania ust oraz spiralkę do rzęs i brwi.

Pędzle podzieliłam na trzy kategorie. Zaczne od tych przeznaczonych do oczu.

Od lewej: pędzel do brwi, owalny do uczu i skośny do cieniowania. 


Pędzel skośny do malowania brwi. Używam go do zaznaczenia brwi oraz dolnej powieki. Jest dobrze wyprofilowany, miękki i elastyczny.


Owalny pędzel do nanoszenia cienia na całą powiekę, tzw. koci język. Dobrze rozprowadza cieni na całej powiece, za jego pomocą można wykonać cały makijaż oka.


Pędzel do cieniowania powiek, płaski, skośnie ścięty, idealny do aplikowania i rozcierania cieni powyżej powieki ruchomej. Dobrze rozciera cienie, można też nim nakładać cień na całą powiekę.

Kolejne pędzle to te przeznaczone do makijażu twarzy.

Na górze: skośny pędzel do różu, bronzera i rozświetlacza, pędzel do pudru


Skośnie ścięty pędzel do nakładania różu, rozświetlacza oraz modelowania bronzerem. Pędzel wielofunkcyjny za jego pomocą nałożymy róż i wymodelujemy twarz.


Duży pędzel do nakładania pudru. Największy z całego zestawu. Jest bardzo miękki, nakładanie nim pudru to sama przyjemność.

I ostatni pędzel, przeznaczony do ust i spiralka

Od lewej: pędzel do ust i spiralka do brwi i rzęs


Mały, precyzyjny pędzelek do malowania ust. Zdarza mi się używać go do korektora lub do oczu. 


Spiralka do brwi i rzęs. Rozczesuje rzęsy i układa brwi. 

Zestaw zawiera same niezbędne pędzle do wykonania makijażu. Wszytkie pędzle mają miękkie i elastyczne włosie i dobrze wyprofilowane lekkie rączki. Niska cena (ok.35zł.) i dobra jakość pozwala na wykonanie makijażu w każdym miejscu.

2 komentarze:

  1. I jak się sprawują te pędzle? Jak po umyciu ich? Szukam pędzli, tanich i dobrych, ponieważ obecnie posiadam tylko 2 z czego 1 tak naprawdę używam ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dobrze :) fajny zestaw z podstawowymi pędzlami do makijażu. Pędzle są cały czas miękkie i jak na razie nie wypadł z nich ani jeden włosek. Polecam ;)

      Usuń