24 stycznia 2012

Sephora Gloss Ultra Brillance

 Moja błyszczyko- pomadkomania nadal trwa, dlatego dziś o jednym z moich ulubionych błyszczyków. Jest to błyszczyk z Sephory, który nabyłam miesiąc temu i od tego czasu codziennie gości na moich ustach. 


Opis producenta:
Nowa, udoskonalona linia błyszczyków Ultra-Shine Lip Gloss od Sephory, to znakomita pielęgnacja, intensywny kolor, miękkość i połysk Twoich ust w jednym!
Nowa linia błyszczyków gwarantuje:
Ultranawilżanie: 50% więcej nawilżania dzięki kompleksowi stymulującemu syntezę kwasu hialuronowego.
Ultrapołysk: usta w roli głównej z błyszczącymi cząsteczkami nowej generacji.


Błyszczyk posiadam w kolorze 36 Vintage Pink, i jest to brudny róż ze złotymi drobinkami, na zdjęciu na ręce widać złote drobinki, na ustach są prawie niewidoczne. Kupiłam go na wyprzedaż kosztował 19 zł. jego regularna cena to 49 zł. Jak juz pisałam wyżej nie rozstaję się z tym błyszczykiem od miesiąca, w zimowe miesiące to pomadki najczęściej gosciły na moich ustach, ale odkąd posiadam ten błyszczyk, wszystkie inne mazidła do ust poszły w odstawkę. Przede wszystki cenię go za krycie, które jest lepsze niż w niejednej pomadce, jest bardzo trwały na ustach wytrzymuje parę godzi nawet podszas jedzenia lub picia, znika z ust równomiernie. Pięknie pachnie tak kremow, nie skleja ust, nie podkreśla suchych skórek i nie wchodzi w załamania. Nakładanie i noszenie go na ustach to czysta przyjemność. Godny uwagi jest też kształt aplikatora, który wygląda jak biszkopt, ułatwia ona równomierne nałożenie błyszczyka nawet bez patrzenia w lusterko.       


W rzeczywistości błyszczyk jest trochę cimniejszy niż na zdjęciu powyżej ale to wina świtła, które zimą nas nie rozpieszcza.


6 komentarzy:

  1. Nie jestem fanka blyszczykow, ale ten akurat moge polecic, jest bardzo dobry
    niegorszy od wysokopolkowych, nie klei sie i jest trwaly:)

    OdpowiedzUsuń