3 października 2011

YANQINA 360º Natural Lifelike Pro Mascara

Miesiąc temu od sklepu kkcenterhk dostałam do przetestowania maskarę, więc pora na recenzję tego produktu. Tusz do kupienia TUTAJ.


Jest to pogrubiająco-wydłużający tusz, który na naszych rzęsach ma być ekstremalnie trwały nawet do 16h, waga 11g cena $15. Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że napis z obietnicą producenta na opakowaniu jest  po polsku, spodziewałam się bliżej mi nieokreślonych znaczków (w końcu produkt kierowany jest na rynek Azjatycki ) lub napisów po angielsku a tu taka niespodzianka.


Tusz ma standardową szczoteczkę, która na końcach jest trochę szersza a na środku się zwęża. Maskara faktycznie wydłuża nam rzęsy i lekko je pogrubia. Jest dosyć mokra dlatego musi chwilę poleżeć, inaczej może się odbijać na powiece. Co do trwałości to jest to chyba najlepsza maskara jaka do tej pory miałam bo faktycznie utrzymuje się bardzo długo, można nią budować efekt od bardzo naturalnego do mocnego podkreślenia rzęs. Nie skleja ich i nie rozmazuje się na dolnej powiece co przy niektórych tuszach mi się zdarzało. Tusz bez problemu się zmywa, nie uczula a zapach jest mało wyczuwalny.


Na zdjęciu mam dwie warstwy tuszu. I jak widać rzęsy są ładnie wydłużone, podkrencone i pogrubione. Mi się ten efekt podoba i jestem bardzo zadowolona z tej maskary.

Produkt został mi wysłany do recenzji, fakt ten nie wpływa na moją opinię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz