11 lutego 2011

Pixie Cosmetics

Ostatnio jakoś straciłam zapał do pisania bloga stąd moja długa nieobecność ale dzisiaj rano listonosz poprawiła mi humor paczką z Pixie Cosmetics i odrazu miałam chęć coć naskrobać i oto jestem i mam nadzieję że już regularnie będę dodawała notki. No to tyle z mojej gadaniniy przejdzmy do rzeczy a mianowicie:

Pixie Cosmetics (do poczytania na stronie KLIK ) to Polska firma która zajmuję się dystrybucją kosmetyków mineralnych, a że ostatnio mam fioła na punkcie wszystkiego co zdrowe i naturalne to postanowiłam bliżej przyjrzeć się ich produktom i na allegro zamówiłam pędzel flat top ( w ofercie maja jeszcze kabuki ) do pędzla można była wybrać trzy dowolne próbki ich produktów więc zdecydowałam się na kryjący podkład mineralny Cover De Luxe Foudation w odcieniach Aubrey 0, Calista 0 i Pari 0, dodatkowo do zmówienia dostałam próbkę różowego korektora. Moje pierwsze odczucia co do tej firmy są bardzo dobre i mam nadzieję że sie nie zawiodę po dokładnym przetestowaniu ich kosmetyków.
A Wy macie jakieś doświadczenia z kosmetykami mineralnymi bardzo chętnie przeczytam wasze opinie na ich temat.
Pozdrawiam Was i dziekuję że mam coraz wiecej obserwatorów to naprwdę dużo dla mnie znaczy że ktoś czyta moje wypociny :)

1 komentarz:

  1. Ten różowy korektor to jeden z moich ulubionych produktów do makijażu. Uwielbiam Pixie Cosmetics, możesz poczytać o kosmetykach tej firmy u mnie na blogu - zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń